CUC 20 za noc
CUC 20 za noc
Casa Heredia, Diez de Octubre, Cuba

Casa Heredia

Diez de Octubre, Cuba - Heredia # 368, Entre Vista Alegre Y San Mariano

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Dům pro hosty

Krásný městský dům s nezávislým přístupem. Snídaně a garáž zahrnuje. Obývací pokoj sdílený se dvěma velkými ložnicemi (s kapacitou pro tři osoby), upravené se samostatnými koupelnami a veškerou občanskou vybaveností (klimatizace, ventilátor, tlaková teplá / studená voda, skříň a minibar). Kolem toho najdete vše, co vaše srdce touží: restaurace, bary a mnoho spojení se zbytkem Havany.

Flexibilní časy pro vstup a výstup jsou závislé na odchozích / příchozích hosty. Vždy bude na vás čekat bez ohledu na čas příjezdu. Klíč je poskytován při příjezdu a mapa okolí vás provede. Neexistuje internet, ale v bezprostřední blízkosti jsou dvě oblasti Wi-Fi, což je v současné době nejběžnější postup na Kubě, aby se připojil k síti. Obývací pokoj (16 m2 - 172 sq ft) s TV a stropním ventilátorem, sdílené s ostatními pokoji pro hosty a otevřené nádherné soukromé zahradní terase. Samostatný vstup přes dvorek. Klíč je poskytován při příjezdu.

 • Casa Heredia, Diez de Octubre, Cuba, Cuba hotely a ubytovny
 • Casa Heredia, Diez de Octubre, Cuba, Získáte tipy na cestování a nejlepší hotelové volby v Diez de Octubre
Prostor
 • Typ majetku: Dům pro hosty
 • Dům pro hosty pokoje / jednotky: 2
 • Rok postavený: 1930
 • Renovovaný: 2017
Dům pro hosty ubytování

Nejnižší dostupná cena: CUC 20 (Cuban Convertible Peso)

Jednolůžkový pokoj Druhý pokoj
 • Přihlaste se po: 2:00pm
 • Podívejte se předtím: noon

Dům pro hosty vybavení

Nezávislý přístup. Snídaně a garáž zahrnuje. Veškerá občanská vybavenost (klimatizace, ventilátor, tlaková teplá / studená voda, skříň a minibar). Kolem toho najdete vše, co vaše srdce touží: restaurace, bary a mnoho spojení se zbytkem Havany.

24 hodinová recepce Věkové omezení Snídaně v ceně Děti povolené Prádelna / servisní služba Prádlo v ceně Zařízení na setkání Půjčovny filmu Open 24 hodin Parkování (zdarma) Domácí zvířata nejsou povolena Kouření povoleno

Vybavení pokojů

1. pokoj se dvěma manželskými postelemi (a na vyžádání osobní postel), vlastní koupelna a veškerá občanská vybavenost (teplá voda, mini bar, klimatizace atd.) 2. pokoj s manželskou postelí velikosti Queen (a manželskou postelí na vyžádání) veškerá občanská vybavenost (teplá voda, minibar, klimatizace atd.)

Klimatizované veřejné prostory Konferenční místnost (i) Žehlička / žehlicí prkno Denní úklidová služba Mikrovlnná trouba Žehlička a žehlicí prkno (na vyžádání)


Sousedství

Místo je v klidné a bezpečné oblasti (Roger a Yamilé, Kanada) ... s vynikajícím jídlem, krátkou procházkou a přátelskými místními obyvateli, které nám umožnily sledovat jejich každodenní život. Chtěli jsme zažít skutečnou Kubu .... malé obchody provozované rodinou (Susan a Hubert, USA) a místní trhy poblíž koupit čerstvou zeleninu (Aaron a Naama, Izrael).

Body zájmu
 • Staré Havana, 6, 5 km
 • Náměstí Revoluce, 6, 4 km
 • Autobusové nádraží Via Azul, 4, 4 km
 • Playas del Este, Havana, 26 km
 • Castillo De Los Tres Reyes Del Morro, La Habana, 10 km

Jídlo a pití
Jídlo venku
Fondita Heredia
Kavárna Vanvaneando
Restaurace Goloso
Kavárna Heredia
Restaurace Perla Negra

Politiky
Podrobnosti o ceně

CUC 20 za noc (Cuban Convertible Peso)

20 cuc na více než týden

Umístění - Dům pro hosty

Heredia # 368, Entre Vista Alegre Y San Mariano
Diez de Octubre
La Habana
Cuba  10500

Zeměpisná šířka: 23.09243, Zeměpisná délka: -82.36781

Jak se tam dostat

My jsme zasazeni do rozlehlého sousedství 10 de Octubre, jednoho většího obyvatelstva Kuby a srdce Havany.

Veřejná doprava je úzká a bohatá. (Aaron a Naama, Izrael) ... v blízkosti téměř všechno a v pěší vzdálenosti od hlavních silnic a místních tranzitů ... Garáž je skvělá, pokud si půjčujete vozidlo (Roger a Yamilé, Kanada).

Nejbližší letiště: Mezinárodní letiště José Martí, Havana, 18,5 km