$15 za noc
$15 za noc
Casa Andres Abella, Baracoa, Cuba

Casa Andres Abella

Baracoa, Cuba - Maceo No. 56, E/ Peralejo Y Coliseo

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Casa zvláště

Jednoduše vstoupíte do Casa Colonial Andrés Abella. Esta habitación cuenta con dos camas matrimoniales y una personal pudiendo alojar hasta cinco client. Zvyšte vnitřní interiér, který slouží jako pomocník pro práci v domácnosti, v noci, mini šatníku, acondicionado, ventilador y ventilación natural a través de las ventanas. Doporučujeme vám, abyste navštívili rodinu. El precio de la oscila de 15 a 20 CUC en závislosti od klientů a la temporada.

Obyvatelstvo se nachází v Casa Colonial Andrés Abella se encuentra haci el interior de la casa. Obvyklé umístění v manželských věznicích pro klienty. Interiér vnitřního zesilovače se servírováním, kancelářské prostory, mini skříň, acondicionado, ventilador, přírodní ventilace a vnitřní ventilace a interiér s patiem. Es la doporucuje návštěvníky que viajan en pareja. Předběžné údaje o osách 15 a 20 CUC v závislosti na počtu klientů a na časových intervalech.

Zákazníci se obracejí na espacios comunes que compartirá con la familia Abella y sentir la auténtica experiencecia del turismo junto a la familia cubana.

 • Casa Andres Abella, Baracoa, Cuba, Cuba hotely a ubytovny
 • Casa Andres Abella, Baracoa, Cuba, Top 5 měst s hotely a ubytovny v Baracoa
Prostor
 • Typ majetku: Casa zvláště
 • Casa zvláště pokoje / jednotky: 2
 • Rok postavený: 1878
 • Renovovaný: 2015
 • Veřejná klasifikace: 5
Casa zvláště ubytování

Nejnižší dostupná cena: $15

Habitación č. 2 Habitacion č. 1
 • Přihlaste se po: 12:30pm
 • Podívejte se předtím: 11:30am

Casa zvláště vybavení

Recepce otevřená 24 hodin denně Transfer z letiště Bar / salonek Půjčovna kol Snídaně (za příplatek) Půjčovna aut Hlídání dětí nebo hlídání dětí Děti povoleny Domovník Expresní checkout Zahrady Gay friendly Skupinové služby Bezbariérový přístup Historický web Prádelna / komorní služba Konferenční prostory Vícejazyčný personál Noviny / časopisy Otevřeno 24 hodin Parkování (za příplatek) Restaurace na místě Pokojová služba Kouření není povoleno Kouření povoleno Taxi služba Prohlídka / prohlídka památek Převodníky napětí WIFI (za příplatek)

Vybavení pokojů

Jednoduše vstoupíte do Casa Colonial Andrés Abella. Esta habitación cuenta con dos camas matrimoniales y una personal pudiendo alojar hasta cinco client. Zvyšte vnitřní interiér, který slouží jako pomocník pro práci v domácnosti, v noci, mini šatníku, acondicionado, ventilador y ventilación natural a través de las ventanas. Pro více návštěvníků je připravena rodinná dovolená. Obyvatelstvo se nachází v Casa Colonial Andrés Abella se encuentra haci el interior de la casa. Obvyklé umístění v manželských věznicích pro klienty. Interiér vnitřního zesilovače se servírováním, kancelářské prostory, mini skříň, acondicionado, ventilador, přírodní ventilace a vnitřní ventilace a interiér s patiem. Es la doporucuje návštěvníky que viajan en pareja.

Klimatizace A / C Zařízení pro batůžkáře Kávovar / čajník Vysoušeč vlasů Vybavení pro handicapované Žehlička / žehlicí prkno Kuchyňský kout Úklid denně Mikrovlnka Minibar Nekuřácké pokoje Vlastní koupelna Lednička Sprchy bez vany Kuřácké pokoje Telefon Toaletní potřeby Převaděče napětí WIFI Budící hovory


Sousedství
Body zájmu
 • Malecon 800 MTS
 • Bahia de Baracoa 100 MTS
 • Catedral 200 MTS
 • Boulevard 200 MTS

Politiky
Podrobnosti o ceně

$15 - 20 za noc

Precios negociables

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Umístění - Casa zvláště

Maceo No. 56, E/ Peralejo Y Coliseo
Baracoa
Guantánamo (Provincia de Guantánamo)
Cuba  97310

Zeměpisná šířka: 20.35104, Zeměpisná délka: -74.49979

Jak se tam dostat

La CASA ANDRES ABELLA se encuentra en las de arterias principales de la ciudad, muy cerca de la Iglesia Bautista.